Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vstup do sezony se nám příliš nevydařil

21.08.2021 | redakce

První utkání nového ročníku nás zavedlo do Ježova, kde na nás čekal souboj s B-týmem Vlkoše. Trenér Chramosta musel řešit absenci několika důležitých hráčů, což se postupem času projevilo. Po prvním poločase, který skončil 2:1, se po přestávce mezi střelce zapisovali už jen domácí hráči.

Diváci: 65

FK Vlkoš B: Grufík - Otrusina, Zelinka, Kůřil, Budík, Špaček, Koplík, Exel, Krýsa, Vašíček, Čada T., Fojtík, Dobrovský (C), Zálešák, Novotný, Čada M. Klajba

FC Nesyt Hodonín: Jüstel - Gerstberger, Kořínek, Lučan, Král, Valíček, Snášel, Vrbovský, Bimka, Toman, Tvarůžek, Březina, Sládek (C), Vykydal

Komentář

Úvod sezóny nám vůbec nevyšel, a začali jsme tam, kde jsme skončili v minulé nedohrané sezóně, odehráli jsme smolné utkání, na které se omluvila velká spousta hráčů.

Již ve 2.minutě šel domácí tým do vedení krásnou střelou k levé tyči, hostující brankář si na míč sáhnul jen konečky prstů, 1:0.

Ve 4.minutě se nezaviněně srazil hostující obránce se svým gólmanem, který souboj odnesl tržnými rány v obličeji, po pětiminutovém ošetřování ale ve hře pokračoval. V 5.minutě zahrávali hosté standardní situaci, ke střele se postavil Lučan, a jeho tečovaná střela domácím hráčem skončila v síti, 1:1. Ve 30.minutě bravurně vyrazil hostující Jüstel dobře mířenou střelu na roh. Ve 38.minutě hosté propadli ve středu hřiště a hostující Valíček zatáhnul za záchranou brzdu, a byla mu udělena ČK. Domácí i hosté se shodli na tom, že hráč „měl“ obdržet jen ŽK. Ve 40.minutě změnil stav utkání Čada Tomáš střelou k tyči, 2:1.

Poslední zlomový okamžik přišel v 61.minutě, kdy po chybě hostující obrany zvyšuje domácí hráč na 3:1. Od této chvíle domácí tým posílený několika hráči z A týmu, převzal zcela otěže do svých rukou, do té doby to bylo vyrovnané utkání, ale pak už to byla jen otázka výše skóre. Hostující trenér poslal do hřiště všechny hráče, aby i oni okusili velmi nekvalitní travnatou plochu.

Za tři minuty to bylo již 4:1, kdy Čada Tomáš krásným volejem a svým druhým gólem v zápase, rozesmutnil hostující hráče. O další dvě minuty bylo ještě hůře, opět chyba ve středu hřiště na straně hostí, nastalo přečíslení, které domácí pohodlně využili, 5:1.

V 74.minutě zcela osamocen domácí hráč zvyšuje již na 6:1. a poslední hřebíček do rakve hostům zasadil v předposlední minutě z rohu hlavou, domácí legenda, Miroslav Čada, 7:1.

Domácí tým tak zaslouženě vyhrál, hosté měli síly na to být mu rovnocenným soupeřem pouze 60.minut, a to nestačí.

FC Nesyt měl v sobotu, 21.08.2021 odehrát na svém hřišti mistrovské utkání se Slavojem Moravany, ale na žádost hostujícího týmu byl zápas přeložen na státní svátek, úterý 28.09.2021 na 15:30h.

Další zápas sehrajeme opět venku, a to 29.08.2021 na hřišti v Miloticích v 17h, kde se pokusíme napravit reputaci z prvního zápasu.

Předtím ovšem ještě sehrajeme na našem hřišti 2.benefiční utkání mezi námi, FC Nesyt Hodonín a hokejisty SHKM, začátek akce začíná v 17:30, a datum konání akce je pátek 27.08.2021, samotný zápas by měl začít v 18h, veškerý výtěžek z akce poputuje na rodiny z obou týmů, které byly zasáhnuty tornádem. Součástí akce bude bohatá tombola, jsou přichystány zajímavé ceny, které nám poskytla velká spousta sponzorů, za což všem MOC děkujeme! Přijďte podpořit dobrou věc! Děkujeme!

Ohlasy

Petr Chramosta (Nesyt Hodonín):
Na zápas jsme přijeli se sestavou, ve které chyběla řada hráčů, tudíž jsme byli nuceni improvizovat. Do utkání jsme přesto vstoupili s odhodláním odvézt body, na mimořádně nekvalitním trávníku a při shodě okolností, které hrály proti nám (gól ve druhé minutě, zranění brankáře, červená karta v prvním poločasu), se nám to bohužel nepodařilo. První poločas ukázal, že bychom na soupeře měli, ale po obdržení třetí branky se naše hra sesypala a jediný otazník byl ve výši skóre.