Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

5. kolo | Neděle 29.08.2021, 17:00 | Milotice

FK Milotice B - FC Nesyt Hodonín

1:2

1:1

Branky: 45. Snopek - 38. Snášel D., 84. Březina. Žluté karty: Měchura, Nikl - Klimek. Červené karty: nikdo. Rozhodčí: Vymyslický - Kotásek, Ondrovčík.

Diváci: 50

FK Milotice B: Lamáček J. - Gergel, Dobeš, Plachý, Lamáček L., Brhlík, Švábek, Snopek, Měchura, Nikl, Hartman (C), Nedvědický, Střelecký, Zemánek, Vašulka. Trenér: Ladislav Holub.

FC Nesyt Hodonín: Jüstel - Gerstberger, Kořínek, Lučan, Král, Balko, Gertner, Ssnášel D., Snášel Z., Vrbovský, Sládek (C), Bimka, Tvarůžek, Březina, Kuchárek, Klimek. Trenér: Petr Chramosta.

Komentář

Další venkovní zápas letošní sezóny již přinesl tříbodový zisk, i když to pro oko diváka nebyla příliš vábná podívaná, mise byla splněna.

Od úvodní minuty až téměř do konce prvního poločasu se na obou stranách kupila chyba za chybou a byl to spíš boj odehrávající se mezi šestnáctkami obou týmů. Brankáři na obou stranách nebyli ohroženi žádnou gólovou příležitostí.

To se ovšem změnilo v 37. minutě, kdy nastal závar v pokutovém území domácího týmu, ze kterého vytěžil pouze ránu do domácího obránce hostující Patrik Kuchárek. V následující minutě už ale udeřilo, když po bratrské spolupráci, Zdeněk Snášel načechral míč na hlavu Davida, a ten pohodlně hlavou vsítil vedoucí branku hostí. Hra se schylovala ke konci první půle, hosté ovšem netakticky nepodrželi míč na straně domácích, a ti se dostali až k bráně hostů, kde hostující hráč zcela zbytečně zahrál na roh. Po jeho zahrání nastal závar, ve kterém se nejlépe zorientoval domácí Adam Snopek, a v poslední vteřině prvního poločasu bylo srovnáno.

V 52. minutě centroval hostující Radek Gertner na Patrika Kuchárka, který hlavičkuje těsně vedle tyče domácí svatyně. V 56. minutě zahrozili i domácí, kdy pěknou střelu vyslal na bránu domácí Milan Měchura, naštěstí pro hosty skončila nad břevnem.

Hosté se pomalu stále více a více ujímali na hřišti iniciativy, a v 80.minutě to téměř vedlo k vedoucí brance, kdy po výkopu brankáře hostí, Davida Jüstela, se míč dostává na hlavu Jakuba Březiny, který souboj vyhrává mezi dvěma domácími hráči, a přihrává Michalu Vrbovskému, a jeho střela z 25 metrů skončila pouze na břevně domácí brány. Ale o čtyři minuty už nastala nefalšovaná radost na hostující střídačce, když Patrik Kuchárek přihrává do úniku Davidu Snášelovi, který předkládá míč před bránu na Jakuba Březinu, a ten s pomocí tyče, střílí svůj premiérový gól za FC Nesyt, a tenhle gól byl i nakonec vítězný.

FC Nesyt v sobotu 04.09.2021 v 16:30 přivítá poprvé v téhle sezóně na svém hřišti soupeře, a tím bude, SK Kostelec, a bude chtít navázat na tříbodový zisk z předešlého utkání.

Přijďte nás podpořit.

Ohlasy

Petr Chramosta (Hodonín):
Na zápas jsme přijeli již v téměř optimálním složení, přesto předvedená hra měla ještě daleko k dokonalosti. Postrádal jsem především přesnost přihrávek, klid na míči a v obranné fázi lepší přebírání hráčů soupeře. Ale přesto musím tým pochválit za bojovnost a schopnost se porvat o vítězství. Věřím, že herní kvalita se bude s přibývajícími zápasy zlepšovat a budeme sbírat body lehčeji než v Miloticích.