Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Domácí premiéra za tři body. Navíc s nulou

6. kolo | Sobota 04.09.2021, 16:30 | Nesyt Hodonín

FC Nesyt Hodonín - SK Kostelec

3:0

1:0

Branky: 32. Vrbovský, 56. Kuchárek, 58. Snášel D. Žluté karty: Lučan, Tvarůžek - Kopecký, Penc. Rozhodčí: Kukula - Pokorný, Toman. Nejlepší hráči: Zdeněk Snášel - Pavel Borkovec.

Diváci: 25

FC Nesyt Hodonín: Jüstel - Gerstberger, Kořínek, Lučan, Král, Balko, Flajsar, Snášel D., Snášel Z., Vrbovský, Sládek (C), Bimka, Vykydal, Tvarůžek, Kuchárek, Klimek

SK Kostelec: Kopecký - Lecián, Jahoda, Lindner, Šimeček, Borkovec (C), Rotrekl, Blatecký, Horák, Lunga, Kolaja, Penc, Bartoš, Blahynka

Komentář

První domácí zápas sezóny se odehrál plně v režii hráčů NESYTU. Od začátky si vytvořili soustavný tlak, který ovšem nedokázali vyjádřit brankami. To se podařilo až ve 32.minutě, kdy se trefil Michal Vrbovský. Do této doby mohlo být skóre vyšší, to by však museli své šance proměnit Kuchárek, Lučan i střelec první branky Vrbovský. Soupeř hrozil pouze z náhodných protiútoků nebo ze standardních situací, výrazněji však branku domácích neohrozil. Skóre se začalo zvyšovat až po přestávce, kdy se prosadili v 56. minutě první brankou v dresu NESYTU Patrik Kuchárek a v 58. minutě David Snášel. Protože se však další šance domácím hráčům nepodařilo proměnit, zůstal počet obdržených branek na pro hosty milosrdném čísle tři.

Další zápas čeká Nesyťáky těžký zápas na půdě Sokolu Žádovic v neděli 12.09.2021, začátek utkání je v 16:30.

Ohlasy

Petr Chramosta (Hodonín):
Do utkání jsme vstoupili znovu v pozměněné sestavě, ale s odhodláním získat tři body. To se podařilo, ale ke spokojenosti bylo daleko. S takto slabým soupeřem by měl být rozdíl ve skóre podstatně větší. Herní projev i přes drtivou převahu postrádal přesnost a jednoduchost, někdy jsme se utápěli ve zbytečných individuálních akcích. V zakončení chyběl klid a rozvaha. Pevně věřím, že s přibývajícími zápasy se budeme zlepšovat a hráči ukážou, že jsou dobrými fotbalisty.