Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

7. kolo | Neděle 12.09.2021, 16:30 | Sokol Žádovice

Sokol Žádovice - FC Nesyt Hodonín

5:1

4:0

Branky: 1. R. Kůřil, 7. F. Gebhart (p.), 24. J.Válek, 36. M. Marčík, 89. M.Valenta - 67. J.Březina

Žluté karty: 73. J.Bělohoubek, 90. L.Valenta - 30. J.Kořínek, 63. D.Snášel

Červené karty: Žádné

Rozhodčí: Veselý - Ryba - Král

Nejlepší hráči: Kočička - Kuchárek

Diváci: 50

Sokol Žádovice: M. Kočička - M. Kuběna, A. Smolák, B. Ryba, J. Válek, F. Gebhart, M. Marčík, J. Bělohoubek, T. Hofírek, L. Daniel, M. Valenta

FC Nesyt Hodonín: D. Jüstel - J. Kořínek, M. Valíček, M. Klimek, P. Kuchárek - J. Sládek, M. Vrbovský, Z. Snášel, R. Gertner - J. Březina, D. Snášel

Komentář

Fotbalový Bůh byl uražen. Výsledek značí, že hostující tým byl přehráván domácím týmem a jednoznačně prohrál, opak je ovšem pravdou, hosté byli po celý zápas aktivnější a více fotbaloví, obzvláště pak ve druhé půli pálili šanci za šancí, jejich nemohoucnost započala ve 42.minutě, kdy hostující Zdeněk Snášel neproměnil pokutový kop. Úvod utkání byl pro hosty noční můrou, kdy ihned v první minutě udělal hrubku při malé domů hostující brankář, v 7.minutě po zbytečném faulu Zdeňka Snášela na domácího útočníka bylo s hosty ještě hůře, kdy domácí hráč proměnil pokutový kop. Ve 24. minutě po prohraném souboji u postranní čáry domácí zvyšují již na 3-0. V 36.minutě darovali hosté další branku domácím, kdy ve středu hřiště ztratili lehký míč. Pro domácí to byl poločas snů, jelikož jim tam spadlo nač sáhli. Ve druhé půli dominovalo už jen jedno mužstvo, ale převelikou převahu a spoustu šancí, dokázali hosté pouze jedenkrát překonat dobře chytajícího domácího gólmana, a to v 67.minutě po centru Jakuba Sládka snížil hlavičkou k tyči Jakub Březina. Hřebíček do rakve hostům zasadil v předposlední minutě po několika skvělých zákrocích hostujícího gólmana, dorážkou domácí hráč.

FC Nesyt Hodonín přivítá na svém pažitu v sobotu 18.09.2021 v 16h tým „Sokol Vřesovice“

Ohlasy

Jaroslav Měchura (Trenér):

Dnešní utkání, ke kterému jsme zajížděli na půdu Žadovic se hodnotí těžko. Do utkání jsme nastoupili jako již tradičně opět v pozměněné sestavě vinou absencí některých hráčů. Už samotný vstup do utkání byl přímo hororový!! V 7 minutě svítil na světelné tabuli stav utkání 2-0 pro domácí tým, kterému jsme úvodní 2 branky přímo darovali. První branka padá na vrub brankáře Justela, druhou jsme obdrželi po netaktickém faulu Zdeni Snášela v pokutovém území z penalty. Po inkasované brance jsme se zvedli, ale sráželi nás zbytečné chyby, po kterých jsme inkasovali další 2 branky. Na konci prvního poločasu jsme dostali i my výhodu pokutového kopu, kterou jsme však nevyužili Zdenkem Snášelem. Do druhé půle jsme zamíchali se sestavou a ráz utkání se zcela změnil. Domácí tým jsme zcela jednoznačně začali přehrávat, vytvořili jsme si obrovské množství šancí, které jsme bohužel jen zahazovali. Kdyby v 60 minutě svítil na světelné tabuli stav 4-4 nikdo by se z přítomných diváků nedivil!! Ale fotbal se hraje na branky a tu jsme bohužel vstřelili pouze jednu. Bohužel bylo pěkné po zápase poslouchat některé diváky, kteří nás za převedený výkon hlavně ve druhém poločase chválili, dokonce jeden z přítomných prohlásil, že utkání mohlo klidně skončit i 7-7. Na závěr bych chtěl kluky za předvedený výkon ve druhém poločase pochválit a poděkovat, že utkání nezabalili a ukázali, že fotbal hrát umíme. Pěvné věřím, že při zlepšené tréninkové docházce začneme lidi fotbalem bavit, na fotbal se bude dát koukat a hlavně, že začneme opět vítězit.