4. kolo | Úterý 28.09.2021, 15:30 | FC Nesyt

Branky: 29. Březina, 33. Březina, 71. Březina, 76. Březina - 73. Klimeš

Žluté karty: 18. Lučan, 28. Z. Snášel, 59. Balko, 23. Král - 24. Merta, 28. Jančík, 61. Zbořil

Diváci: 80

FC Nesyt Hodonín: Jüstel - Gerstberger, Lučan, Valíček, Gertner, D. Snášel, Z. Snášel, Balko, Březina, Sládek, Kuchárek, Král, Vykydal, Bimka, Tvarůžek

Slavoj Moravany: Zelinka - Marčík, Bařina, Šeďa, Pintera, Merta, Jančík, Otáhal, Klimeš, Zýbal, Cenkner

Komentář

Hráči Nesytu nastoupili do druhého utkání během tří dnů, a to se v úvodu projevilo. Kvůli horšímu pohybu domácích získali hosté herní převahu a dostávali se i do nebezpečného zakončení.

Narůstal zejména počet standardních situací, které obrana Nesytu zvládla především zásluhou skvěle chytajícího Davida Jüstela. Ten si poradil i s největší šancí hostů, když zlikvidoval samostatný únik Klimeše. Tento zákrok se ukázal jako klíčový, protože se po něm hra začala vyrovnávat a přišly chvíle výborně hrající útočné dvojice David Snášel a Jakub Březina. David asistoval a Kuba nekompromisně zakončoval. 33. minuta a stav 2:0, který vydržel až do přestávky. Po ní se domácí snažili utkání rozhodnout třetí brankou, ale nepodařilo se jim to, ani když měli možnost zahrávat 2 pokutové kopy během 8 minut. Třetího gólu se diváci dočkali až v 71.minutě, kdy završil svůj druhý hattrick v barvách Nesytu Jakub Březina. Ten přidal v 76.minutě i uklidňující čtvrtou branku, když dokázal zareagovat na předchozí snížení hostů ze 73. minuty. Zápas se pak již dohrával a tři body zůstaly zaslouženě v Hodoníně. V příštím zápase, který se koná 9.10.2021 v 15.30 hod., vyzve Nesyt v domácím prostředí lídra soutěže z Vracova.

Ohlasy

Petr Chramosta (Trenér)

Ziskem plného počtu bodů jsme chtěli potvrdit stoupající formu, což se nám podařilo. V úvodu utkání, kdy nás soupeř přehrával, na nás byla znát únava z nedělního zápasu, ale po 20 minutách jsme se dostali do tempa, vyrovnali hru a po vydařených akcích se dostali do vedení 2:0. Po přestávce jsme mohli soupeře zlomit, ale 2 neproměněné penalty naopak pomohli soupeři ke snaze vyrovnat, což se mu nepodařilo. Není zvykem, abych vyzdvihoval hru jednotlivých hráčů, ale dnes musím přes dobrý výkon celého mužstva zmínit hned tři jména hráčů, kteří podali nadstandardní výkon. Brankář David Jüstel nás podržel především v úvodu, kdy zlikvidoval několik slibných šancí soupeře, střelec Jakub Březina vstřelil 4 góly, což se úplně běžně nestává a vůbec nejlepší výkon podal David Snášel, který kromě skvělé práce v útočné fázi se zapojoval i do obranné činnosti.

Nejlepší hráči: David Snášel – Josef Klimeš