18. kolo | Sobota 30.04.2022, 16:30 | FC Nesyt Hodonín

Branky: 16. Gertner, 70.Březina,84. Kořínek (pen.)

Diváci: 30

FC Nesyt Hodonín: Jüstel - Kořínek, Valíček, Duchoslav, Gertner, Snášel, Bimka, Hruška, Březina, Sládek, Kuchárek (Král, Vykydal, Tvarůžek, Klimek)

Sokol Žádovice: Hromada - Valenta, Rotter, Němeček, Boháč, Bělohoubek, Gebhart, Ryba, Smolák, Luža, Valenta

Komentář

Fotbalisté Nesytu přivítali na svém hřišti Sokol Žádovice, kterému v podzimní části podlehli 5:1, proto mu měli co vracet. Touha po odvetě se zkomplikovala absencí několika hráčů, které bylo potřeba nahradit. Proto do zápasu nastoupili borci, kteří pomohli týmu i přes přetrvávající zdravotní problémy, jmenovitě Jakub Sládek a Radek Gertner. Od úvodního hvizdu bylo jasné, že i v komplikované sestavě byl Nesyt lepší, což se projevilo v 16. minutě, kdy pohlednou kombinaci zakončil Radek Gertner a poslal domácí borce do vedení. Herní převaha trvala do konce prvního poločasu, i když další branka již nepadla. Hosté hrozili pouze z rychlých protiútoků nebo ze standardních situací. Podobný průběh měl i druhý poločas, domácí se snažili tvořit, ale také nezapomínali na zadní vrátka. Pojistku přidal výborně hrající Jakub Březina, když proměnil samostatný únik. Definitivní podobu výsledku dal Jakub Kořínek, který v 84.minutě proměnil pokutový kop nařízený za sražení Jakuba Březiny.

Zasloužené tři body budou chtít hráči Nesytu potvrdit v sobotu 7.5.2022, kdy se představí na hřišti Sokola Vřesovice. Utkání začíná v 16.30 hod.

Ohlasy

Petr Chramosta (Trenér)

Problémy se sestavou nás provází od začátku jarní části, nevyhnuly se nám ani v tomto utkání. Přesto jsme znovu dokázali, že toto mužstvo má svojí kvalitu a nemusí se obávat žádného soupeře v soutěži. Musím pochválit především výborný týmový výkon, který přinesl tři body do tabulky. Jsem rád za čisté konto, které není v našich zápasech tak časté. Vážím si pomoci Kuby Sládka a Radka Gertnera, kteří pomohli týmu i přes zdravotní problémy.