Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Po první venkovní porážce přišla na řadu i první domácí prohra v jarní části sezóny

Diváci: 60

FC Nesyt Hodonín: Vykydal - Gerstberger, Kořínek, Valíček, Gertner, Z. Snášel, Vrbovský, Březina, Sládek, Kuchárek, Klimek (Král, Chramosta, Bimka, Ondrovčík, Tvarůžek)

TJ Baník Lužice: Fojtů - Mitrík, Horňáček, Michalica, Gecaj, Pazdera, Zálešák, Němec, Kříž, Pavlík, Zlocha

Komentář

Domácí hráči šli do utkání s Lužicemi s cílem odčinit zbytečnou porážku, kterou utrpěli v posledním zápase ve Vřesovicích. I přesto, že v základní sestavě chyběla řada klíčových hráčů (Jüstel, Snášel D., Hruška, Duchoslav, Lučan, Balko), vstoupil Nesyt do prvního poločasu aktivně a soupeře přehrával. Zranění nejlepšího střelce domácích Jakuba Březiny po první dvacetiminutovce ještě více oslabilo ofenzivní sílu Nesytu, přesto hra nevypadala vůbec špatně. Bohužel se opět nepodařilo proměnit několik slibných šancí, a tak se i přes herní převahu šlo do kabin za bezgólového stavu. Po změně stran muselo dojít k další výměně hráčů, když se ze hřiště poroučel Patrik Kuchárek, kterému nedovolily pokračovat v zápase pracovní povinnosti. To už ale bylo za stavu 0:1, když se v 56.minutě trefil po zbytečné chybě domácích ve středu hřiště Jakub Kolomazník. Po tomto střídání už hra neměla takovou úroveň, dominovala spíše bojovnost a nasazení, které Nesytu nechybělo, ale naopak scházela fotbalová kvalita. Přesto se domácím podařilo vyrovnat, když v 84.minutě zahrál Tomáš Hasík v pokutovém území rukou a kapitán domácích Jakub Kořínek nařízenou penaltu proměnil. Když už to vypadalo na zaslouženou dělbu bodů, podařilo se hostům vstřelit v poslední minutě vítěznou branku Filipem Křížem. V pátek 20.5.2022 čeká hráče Nesytu odložené utkání v Kostelci, výkop je v 18.00 hodin.

Ohlasy

Petr Chramosta (Trenér)

Toto utkání se těžko hodnotí. Všechny hráče, kteří do zápasu nastoupili, musím pochválit za bojovnost a nasazení, bohužel herní kvalitu poznamenala řada absencí. Chybějících šest hráčů ze základní sestavy a další dvě střídání klíčových hráčů během prvních šedesáti minut se muselo na hře projevit a soupeř toho bohužel využil. Pokud bychom proměnili některé šance z prvního poločasu, mohl být výsledek opačný, i když i soupeř měl šance, kterým zabránil dobře chytající Mirek Vykydal.