22. kolo | Sobota 28.05.2022, 17:00 | FC Nesyt Hodonín

Branky: 35. Říha, 59. Říha - 43. Hruška, 84. Chramosta

Diváci: 50

FC Vracov: Zálešák - Říha, Goliáš, Půček, Loprais, Míček, Vrážel, Svoboda, Loprais, Polanský

FC Nesyt Hodonín: Jüstel - Kořínek, Hruška, Valíček, Gertner, Vykydal, Z. Snášel, Vrbovský, Tvarůžek, Zelinka, Klimek (Bimka, Chramosta, Měchura)

Komentář

Nesyt měl opět velké problémy se sestavou, kdy kvůli dlouhodobějšímu zranění či pracovním povinnostem chybělo 5 hráčů ze základní sestavy. Ale jak to tak bývá, zbytek týmu se neuvěřitelně semknul a odvedl na hřišti absolutorium, i když se musí přiznat, že domácí byli více fotbaloví, v prvním poločase hosty podržel čtyřmi skvělými zákroky David Jüstel, byl krátký až v 35. minutě na dorážku Lukáše Říhy. Do kabiny ovšem stihl vyrovnat „ nesytský buldok“, Jan Hruška, který ve 43. minutě zúročil samostatný únik.

Aby toho nebylo málo před koncem prvního poločasu se zranil další hráč Nesytu. Do sestavy tak musel i realizační tým, a to trenér Petr Chramosta a manager týmu Jaroslav Měchura.

Druhá půle začala soustavným tlakem domácích, který byl završen vedoucí brankou, kdy se v 59. minutě opět prosadil domácí kanonýr, Lukáš Říha. Hosté ale neskládali zbraně, a domácím dělal nejvíce problémů stále neúnavný, Jan Hruška, který poslal v 79. minutě do vyložené šance Miroslava Vykydala, ale domácí brankář svůj tým podržel. Vytoužené, a za enormní nasazení a hru srdíčkem, si hosté vyrovnání zápasu nechali na 84. minutu, kdy po nahrávce Jana Hrušky skóroval hrající trenér Petr Chramosta.

Vracov byl evidentně zaskočen s vývojem zápasu, a i s konečným výsledkem, který po výhře rezervy Dubňan, rozhodnul, že Vracov už ztratil naděje na postup do Okresního přeboru.

Nesyt jede další zápas odehrát právě do postupujících Dubňan, a bude se snažit navázat na týmový výkon z Vracova. V Dubňanech se hraje již v pátek 03.06.2022 v 17:30h.

Ohlasy

Petr Chramosta (Trenér)

Z Vracova si odvážíme překvapivý bod, a to především zásluhou velké bojovnosti všech hráčů. Bez řady opor se torzo týmu semklo a předvedlo nadšený výkon. Měli jsme ovšem i velkou porci štěstí, ale to k fotbalu patří. Soupeř zahodil řadu vyložených šancí, nám se naopak podařilo proměnit dvě ze tří možností. Každý, kdo přišel na trávník, přispěl svým dílem ke skvělému výsledku.