13. kolo | Pátek 03.06.2022, 17:30 | Baník Dubňany

Branky: 41. Bittner, 79. Janík, 84. Janík - 11. Kořínek

Diváci: 100

FK Baník Dubňany B: Bene - Dohnálek, Wagner, Hartman, Horný, Albert, Žurovec, Blaha, Bittner, Fatěna, Dohnálek

FC Nesyt Hodonín: Jüstel - Kořínek, Lučan, Hruška, Valíček, Duchoslav, Z. Snášel, Tvarůžek, Sládek, Kuchárek, Klimek (Ondrovčík, Měchura, Vykydal, Bimka, Chramosta, Zelinka)

Komentář

Opět jsme měli starosti se složením sestavy, jelikož několik kluků nastoupilo do zápasu se zraněním a sebezapřením, ale nechtěli si nechat ujít duel s jistým postupujícím týmem do Okresního přeboru.

V první půli se hrála víc než vyrovnaná partie, v mnohých pasážích jsme dokonce domácí tým přehrávali, což bylo zúročeno v 11.minutě po skvěle zahraném přímém kopu Jiřího Lučana, který našel ve vápně zcela osamoceného Kubu Kořínka, a ten hlavou pohodlně skóroval, 0-1. Zápas se hrál za enormního dusna, které hráčům kosmickou rychlostí ubíralo fyzickou kondici. Už se zdálo, že do kabin se půjde s jednobrankovým rozdílem, ale po nedorozumění dvou hráčů Nesytu u postranní čáry, přišel na řadu faul, a z následného přímého kopu se ve vápně opět nedohodli dva hráči Nesytu, a odražený míč se dostal k domácímu Luďkovi Bittnerovi, který v 41. minutě prostřelil vše, co mu stálo v cestě, 1-1.

Druhá půle byla z naší strana o mnoho horší, nevycházely přihrávky, hra byla kostrbatá, bez chuti a nápadu, a soupeř nás jednoznačně přehrával. I v dnešním zápase ze hry pro zranění museli odstoupit ze hry dva naši hráči. Nerozhodný stav jsme drželi až do poslední desetiminutovky, kdy se během pěti minut dvakrát trefil hráč A mužstva Dubňan, Lubomír Janík, který posílil rezervu domácího týmu. Domácí si tudíž připsali výhru 3-1. Hráči Nesytu se vydali ovšem ze všech sil, a drželi krok s favoritem téměř celý zápas, za což si též zaslouží pochvalu.

Nyní máme týden volno, a 18.06.2022 se v 16h utkáme v posledním zápase sezóny s Mikulčicemi.

Ohlasy

Petr Chramosta (Trenér)

Další bojovný zápas, který postrádal fotbalovou krásu. S favoritem jsme drželi krok téměř do konce zápasu, doplatili jsme na chyby v koncovce zápasu.

Ztrátou bodů jsme přišli o možnost vybojovat třetí místo v tabulce, v posledním zápase se pokusíme uhájit alespoň čtvrtou příčku.